Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
jackie007
Profík
Autor
Příspěvky: 104
Registrován: 01.črc 2012 01:29
Mobil: Lumia 640
Bydliště: Praha

První dojmy

13.črc 2012 00:58

Ahoj lidi. Musim se tady pochlubit, dneska mi došel HTC One S v celé svoji kráse. Tak jsem si řek, že sepíšu svoje první dojmy z telefonu. Budu psát hezky postupně :shock:

Vybalení :
mobil byl v celkem luxusní krabičce, ale šíleně prťavé. Sluchátka součástí, nabíječka, návod, datovej kabel a nějaký papíry.

První pohled na telefon :
totální nadšení a malinká obava z velikosti, nikoli však co se týče tloušťky, ale spíše úhlopříčky displeje. 4,3 palců velikej display se nezdá. Teď už jsem si zvyk, přece jenom můj bejvalej byl Ace od Samsungu.

Beru telefon do ruky :
velice příjemný povrch a nízká hmotnost. Drží se mi perfektně.

První zapnutí :
Tak tady nastalo moje první skoro povzdechnutí. Tak krásně barevný display, který má takový jas a kontrast jsem u Ace rozhodně neviděl. Reakce v prostředí HTC sense jsou rychlé, nic se mi zatím neškube. Chybí mi tu nějaký lepší správce úloh, to je ale asi jen o zvyku a doinstaluju z Google Play. Taky se mi moc líbí foťák. Fotky jsou ostré i za mírného šera a jde fotit hodně, opravdu hodně rychle. Skoro bych řek, že telefon někdy zaostřuje ještě, než zmáčknu spoušť.

Po osmi hodinách s HTC One S :
Jsem totálně nadšenej a nechce se mi kvůli tomuhle kousku křemíku chodit spát. Zatím mi nic nevadí a nenašel jsem žádné zásadní nedodělky. Telefon můžu všem doporučit!!!
Obrázek
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jackie007
Profík
Autor
Příspěvky: 104
Registrován: 01.črc 2012 01:29
Mobil: Lumia 640
Bydliště: Praha

Re: První dojmy

16.črc 2012 14:22

Tak po pár dnech naprostá spokojenost. Výdrž baterky neni nějak zázračná, dostal jsem se na den a půl při normálnim používání. Pokud hraju hry, vycucnu telefon do večera. Spokojen jsem i s kvalitou fotek, už neberu na běžné akce foťák. Ten vytahuju jen když vím, že chci opravdu perfektní fotky. Na velikost jsem si už zvykl ikdyž to bylo těžké. Telefon nosím zatím bez pouzdra a žádné škrábance. Nečekal jsem, že ten povrch bude tak odolný. Displej jde dobře číst i na sluníčku. Jednou mi telefon dokonce i zmoknul - když jsem ho nechal na stole na zahradě a šel otevřít a zakecal se s kámošem. Nic se mu nestalo a to to byl likáj jak sprcha.