Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
jackie007
Profík
Autor
Příspěvky: 104
Registrován: 01.črc 2012 01:29
Mobil: Lumia 640
Bydliště: Praha

Mám ho vzít ?

01.črc 2012 22:04

Ahojte. Teď mi tu na fóru byl doporučen tenhle telefon. Cena uvedená na stránkách
http://www.htc-one.cz/htc-one-s/cena/
je o fous lepší než u Samsungu S3. Myslíte si, že ty 4 tisíce dolu mají smysl a nebo si mám radši opravdu našetřit a vzít rovnou SGS3 ? Tenhle telefon se mi konkrétně líbí víc vzhledově a taky je menší. Podle recenze je i odolnej atd.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám ho vzít ?

02.črc 2012 23:10

Heleť HTC One S fakt není vůbec špatná volba. Budeš mít sice "jen" dvoujádro, zato ale dle mého názoru hezčí, skladnější a pěkně odladěné. To, že HTC One S je rychlejší než top model X je trošku zavádějící informace, je to o úhlu pohledu. S HTC One S nikdy nebudeš mít tak krásnou grafiku, protože mu chybí čip Nvidia Tegra. Pak jde o to, jestli chceš telefon jako hračku a nebo jako stroj na volání, emaily a stránky. Rozhodni se sám, jsou to tvoje peníze a navíc každému sedne něco jiného ;)
 
Uživatelský avatar
jackie007
Profík
Autor
Příspěvky: 104
Registrován: 01.črc 2012 01:29
Mobil: Lumia 640
Bydliště: Praha

Re: Mám ho vzít ?

07.črc 2012 13:52

Tak jsem se rozhodl, že HTC One S bude můj další telefon. Sehnal jsem od známého takovou akci u operátora a můžu ho mít za 5777 Kč :) Pěkná podpultovka, co? Pžijde mi ve čtvrtek, pak sem napíšu nějaký postřehy, aby se neřeklo, že TeleForum umírá :)
 
Martin

Re: Mám ho vzít ?

10.črc 2012 18:31

Kup si HTC One X, je to tutovka, kterou si zamyluješ. Samsung Galaxy S3 je moc předraženej.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jackie007
Profík
Autor
Příspěvky: 104
Registrován: 01.črc 2012 01:29
Mobil: Lumia 640
Bydliště: Praha

Re: Mám ho vzít ?

13.črc 2012 00:42

Kup si HTC One X
Díky za tip, už mám doma HTC One S. Zatim fakt nářez, nedá mi to spát :D pořád se v tom mobilu musim hrabat a hltat ten display, rychlost, kvalitu zvuku a i ten povrch. Nádhera prostě.