Stránka 1 z 1

Které aplikace Vám na WP chybí?

Napsal: 02.úno 2016 19:16
od jackie007
Nejsem jistě sám, kdo vidí, že jedna z největších slabin Windows Phone telefonů, je žalostný výběr aplikací a her. Proto zakládám toto téma a budu rád, když každý napíše, které aplikace nebo hry mu ve Windows Phone obchodu chybí. Je asi dost naivní čekat, že si toho zde někdo z vývojářů všimne, ale za pokus nic nedáme.

Mne osobně po přechodu z Androidu ve WP chybí:
  • Google aplikace obecně (Chrome, fotky, keep, mapy)
  • Jízdní řády zdarma (Pubtran)
  • Kvalitní ladička a metronom zdarma pro hudebníky
  • Instagram a Facebook aplikace - častěji aktualizované
Možná je toho trošku více, ale v zásadě bych byl spokojen, kdyby aspoň výše zmíněné aplikace byly k dispozici. A co ostatní?

Re: Které aplikace Vám na WP chybí?

Napsal: 02.úno 2016 23:35
od egee
Nechci být neslušný ale zeptám se Proč máš takový mobil? Přece si před zakoupením zjistím co umí a co ne. Z jakého androidu jsi odešel?

Re: Které aplikace Vám na WP chybí?

Napsal: 03.úno 2016 02:45
od jackie007
Měl jsem Nexus S, potom na test HTC, které mne zklamalo a letělo dříve, než se u mne pořádně ohřálo. Lumia 640 mne nadchnula designem a relativně dobrou výbavou za super cenu. Hry moc nehraji a většinu aplikací jsem byl schopen ve Storu najít. Ale není to prostě ono a je to ohromná škoda. WP se mi hodně líbí, je to příjemná změna. Chtěl jsem dát Microsoftu šanci.

Re: Které aplikace Vám na WP chybí?

Napsal: 07.úno 2016 21:54
od peefo
Mne by chyběly hlavně Google aplikace, bez těch si dnes nedovedu představit život :) Dále mi vadí, že je ve Storu mnoho balastu - nekvalitní aplikace, které si hrají na originální...

Re: Které aplikace Vám na WP chybí?

Napsal: 09.úno 2016 07:56
od don_alex
Abychom byli objektivní - na Play je toho balastu taky mraky, troufám si říct, že i víc, než na Storu..