Mobil fórum o všech mobilních telefonech

Spasí Windows Phone 10 tento OS?

Můžete vybrat 1 možnost

 
Zobrazit výsledky
 
Uživatelský avatar
jackie007
Profík
Autor
Příspěvky: 104
Registrován: 01.črc 2012 01:29
Mobil: Lumia 640
Bydliště: Praha

Spasí Windows Phone 10 tento operační systém?

30.led 2016 19:35

Ahojte, netrpělivě čekám se svou Lumií 640 na Windows Phone 10. Myslíte si, že tento nový operační systém konečně uspěje a začne se mu dostávat větší pozornosti? Co se mi na WP líbí, je svižnost a přímočarost, která u Androidu občas chybí. Na druhou stranu podpora aplikací je otřesná. To co existuje pro Android zdarma, pro Windows Phone je to za peníze a nebo to neexistuje vůbec...
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Spasí Windows Phone 10 tento operační systém?

30.led 2016 23:24

Hh svižnost? Ale no to nene. :)
Svižnost je jen opticky klam, kdy místo záseku jede animace, aby to naoko vypadalo, že se pořád něco děje. :)
Android jen takový blbosti nedělá, nic víc v tom není..
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
 
Uživatelský avatar
jackie007
Profík
Autor
Příspěvky: 104
Registrován: 01.črc 2012 01:29
Mobil: Lumia 640
Bydliště: Praha

Re: Spasí Windows Phone 10 tento operační systém?

02.úno 2016 18:58

No dobrá. Ale obecně je Windows Phone mnohem méně rozežraný. Například Lumia 520 - totální low end hardware... Běhala naprosto v pohodě, byla doslova za hubičku a díky tomu byla tak moc oblíbená. Pokud by na takovém hardwaru běžel Android, pochybuji, že by byl ten telefon takto použitelný. Já jsem na "desítky" hodně zvědavý, myslím si, že to bude hodně veliký skok. Kdyby pro WP začali vydávat více aplikací a her, byla by to naprostá paráda - toto je ale právě ta největší slabina.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam