Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Jana
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 19.čer 2013 16:00

24.črc 2013 14:06

Zavolejte jim a domluvte se tam na cene . Cisla najdete napr.
http://www.dilynamobily.cz/Kontakt/
Nejlepsi je pouzit ten posledni mobil z tam uvedenych
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
indigo6
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 01.srp 2013 16:18

01.srp 2013 16:22

Zdarec, radšej sem napíšem, na samsung galaxy S4 robím výmenu skla, len skla ktoré ma pavučinu alebo odlomeného bez prasknutia spodného displeja za 50€ aj s poštovným s5 k tebe prípadne osobne na počkanie cca 1hodina :) ak výmena aj s rámčekom a displejom tak to cena 250€ ako v servise samotný displej je totiž moc drahý :) mail: indigo6@centrum.cz
 
Jarek1
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 10.srp 2013 19:49

10.srp 2013 19:58

Rad bych se taky pripojil k diskuzi o rozbitem sklicku.
Jsem spokojen s BMA. Myslim, ze jako jedini, co znam, dovedou vymenit i ramecek na LCD ( napr. u S3, S4, Note 2,), zatimco, ostatni meni jen sklicko.
(Duvod je asi jina metoda vymeny). A rovnez se s nimi da domluvit na oprave na pockani.
 
cyberr
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 10.srp 2013 23:11

10.srp 2013 23:15

Dobrý den, jestli jste to ještě nenechal opravit, telefon koupím, jak je. Pokud je natlučený i rámeček okolo, nevadí. 608111789
 
Jirkan1n
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 21.zář 2013 13:01

21.zář 2013 13:02

Ja mohu taky doporucit BMA
Vymenu sklicek i ramecku skutecne umeji. Jsou firma a daji daji zaruku.
 
xkubas
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 18.lis 2013 11:15

18.lis 2013 11:16

ahoj,
pokud máte rádi svůj telefon, tak ho nedávejte do opravy do firmy dilynamobily z Blanska. níže je můj poznatek s rozbitým displayem na S4ce.

Rozbil se mi display na S4 a tak jsem našel u Vás na foru, že opravy Samsungů a i jiných smartfonů provádí i firma dilynamobily.cz z Blanska. Bohužel jsem uvěřil, že bude oprava rychle a kvalitně provedená, jak slibují na svých stránkách. Telefon jsem jim poslal, vrátili mi ho nepoužitelný po 10dnech. Všude na displayi byly černé skvrny, ještě k tomu mi strhli (a zmuchlanou opět nalepili) nálepku pod baterkou, podle které se řídí ve všech autorizovaných servisech. Po reklamaci se dušovali, že jsem první zákazník kterému se to stalo, podruhé mi telefon vrátili opět po týdnu, ale telefon sám libovolně psal!! Při další reklamaci se dohadovali, že za to můžu já... Nicméně tuto druhou reklamaci řešili přes měsíc, nahráli mi tam originál flash ( jelikož mám T-mobile verzi,tak jsem po druhé po jejich zásahu ztratil záruku). Nakonec prý poslali telefon někam do brna, kde telefon opravili a poslali zpět.. Zatím týden funguje.. Trvalo to skoro 2 měsíce a X telefonátů a emailů.
Níže fotky jejich práce.
Přílohy
20130919_121649 (Large).jpg
 
Jirkan1n
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 21.zář 2013 13:01

11.pro 2013 22:21

Zdarec,
no, ale jak videt, postavili se k problemu celem a ten tvuj telefon opravili, a jak pises, funguje.
Ja z BMA mam opraveno sklicko za super cenu, (ve srovnani s vymenou celeho LCD), tak na co bych si stezoval, ne?? :lol: :lol: :-)
Rovnez nerozumim, proc bys jsi mel ztratit zaruku, kdyz nahrali original flash. Pokud vim, Samsung ma ruzne originalni flashe, respektive ruzni operatori.
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

30.pro 2013 14:21

Rozhodně NEDOPORUČUJI firmu dilynamobily. Neustále tu spamují a prosazují sami sebe. Je vidět, že očividně nenabízí nic světoborného, pokud shání zákazníky spamem. Doporučuji obrátit se na jiné společnosti. Osobně s nimi nemám zkušenost, ale ani nechci...
 
ledvaj
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 16.led 2014 11:11

16.led 2014 12:24

Dal jsem ti ten link proto, že se to tady - myslím sklo řešilo a taky proto že tam byl link na servis .
http://www.britex.cz/Servis.aspx
Kde najdeš odpovědi a cenu, kontakt.
Lepší dát link než znovu opisovat co už tady jednou je.
Ahoj,tak zde jen sklo nemeni, dnes jsem tam volal kvuli sklu na S4 a cena ke i s displayem 3870,-
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
ledvaj
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 16.led 2014 11:11

16.led 2014 12:36

Rad bych se taky pripojil k diskuzi o rozbitem sklicku.
Jsem spokojen s BMA. Myslim, ze jako jedini, co znam, dovedou vymenit i ramecek na LCD ( napr. u S3, S4, Note 2,), zatimco, ostatni meni jen sklicko.
(Duvod je asi jina metoda vymeny). A rovnez se s nimi da domluvit na oprave na pockani.
Ahoj,muzes mi prosim poslat nejaky odkaz na BMA ? Dekuju