Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Vlaďka
Nováček
Autor
Příspěvky: 9
Registrován: 25.říj 2015 10:55

Re: Zamknutá obrazovka -problém

19.lis 2015 14:54

To jako že nebudu muset všechny apky a vše co tam mám instalovat znovu ? Já myslela že se všechno vymaže....
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamknutá obrazovka -problém

19.lis 2015 14:58

Všechno se ti smaže, ale například kontakty a aplikace se ti stáhnou znovu, pokud máš svůj telefon synchronizovaný s účtem Google. O co přijdeš jsou fotky, hudba a další soubory, které máš nahrané v interní paměti telefonu. Tovární nastavení se netýká paměťové karty, takže vše, co máš na kartě, na ni i zůstane.
 
Vlaďka
Nováček
Autor
Příspěvky: 9
Registrován: 25.říj 2015 10:55

Re: Zamknutá obrazovka -problém

19.lis 2015 15:01

aha, já myslela že budu muset vše instalovat znovu ? 
 
Vlaďka
Nováček
Autor
Příspěvky: 9
Registrován: 25.říj 2015 10:55

Re: Zamknutá obrazovka -problém

19.lis 2015 15:02

jj, takže všechno stáhnout a pak obnovit je jediná šance jak tento krok vrátit,ano ?
 
matthew_tv
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 05.lis 2015 22:23
Mobil: LG G3 32GB Titan Black

Re: Zamknutá obrazovka -problém

19.lis 2015 16:31

Nesvieti ti ani možnosť zámok úplne zrušiť?
 
Uživatelský avatar
purmenskyv
Moderátor
Příspěvky: 887
Registrován: 12.srp 2012 12:13
Mobil: Samsung Galaxy S22 Ultra
Bydliště: Kopřivnice

Re: Zamknutá obrazovka -problém

19.lis 2015 16:33

Odkud jsi Vlaďko, nemáš nebo není někdo poblíž kdo se v tom vyzná ?
Samsung Galaxy S22 Ultra
 
Vlaďka
Nováček
Autor
Příspěvky: 9
Registrován: 25.říj 2015 10:55

Re: Zamknutá obrazovka - problém

20.lis 2015 06:33

právě že nesvítí :-( jsem od HK, je tady Mobilpohotovost, tak tam by možná věděli...nevím. myslela jsem že se najde někdo kdo se s tím už setkal a bude nějaké řešení...
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Zamknutá obrazovka - problém

20.lis 2015 09:19

Mobil pohotovost né, tam Ti akorát udělají právě obnovu továrních dat.

Bohužel v oblasti HK neznám nikoho, na koho by ses mohla obrátit, snad někdo jiný bude vědět..

Ještě k té obnově, možná to nakonec bude jediná možnost, ale pozor, kolegové sice radí, že se vše obnoví, ale už zapomínají dodat, že si nejdřív musíš zkontrolovat, jestli vůbec se Ti vše synchronizuje. Aplikace jako takové jsou jasné, jsou vázané na Tvůj google účet, takže jakmile si ho v telefonu zase přihlásíš, budeš mít k dispozici všechny aplikace, které jsi měla nainstalované (vč. případných placených aplikací) a můžeš si je rychle nainstalovat znovu. Jiné je to s nastavením všech aplikací, to se rozhodně neobnoví! Na zálohu nastavení aplikací můžeš použít aplikaci Helium Backup, bohužel bez rootu zálohuje jen něco.

Co se týče kontaktů, ty musíš mít synchronizované se svým gmail účtem, jinak o ně přijdeš. Pokud jsi to někdy v minulosti cíleně nedělala, určitě je synchronizované nemáš, výchozí stav je takový, že kontakty se ukládají pouze do paměti telefonu.
Ostatně můžeš si to zkontrolovat nejlépe tak, že se na pc v internetovém prohlížeči přihlásíš ke svému gmail účtu, přepneš se na kontakty (vlevo je červené tlačítko tuším "Gmail", na něj klikneš a vybereš "kontakty"), a pokud tam uvidíš všechny své kontakty, máš je synchronizované a po přihlášení Tvého gmail účtu do (jakéhokoli) telefonu se tyto kontakty ihned do telefonu automaticky nahrají.

Dále si můžeš (a to i bez rootu) zálohovat a následně obnovit sms (výborná je na to aplikace SMS Backup & Restore) a historii volání (aplikace Call Logs Backup & Restore od stejného autora).
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Zamknutá obrazovka - problém

20.lis 2015 09:51

Ještě mě napadá, nemáš v telefonu nějaký exchange účet nebo tak něco?
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ