Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
ACEMajky
Profík
Příspěvky: 159
Registrován: 18.říj 2012 07:27
Mobil: Samsung Galaxy Note3

19.bře 2014 06:56

Jen me napadlo, kdyz google tvrdi, ze ukladani na kartu bloknul vzhledem k bezpecnosti, aby nenastal problem, jako kdysi, kdy mallware pristupoval na karte do jinbych slozek a odesilal data. Jaky je rozdil ve vnitrni pameti (rekneme SD) a externi SD. Prece, pokud jsou schopni zabezpecit interni pamet, tak v cem je problem toto zabezpecit SD kartu. Nejhorsi je, ze sem si myslel, ze hold treba budu fotit na interni pamet a po case fotky roztridim a pri roztrideni ulozim na SD kartu, jenze prd, ani file managery si s blokem neporadi - proste vsechny aplikace jsou KO
ACEMajky
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Autor
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

Re: KitKat 4.4.2 -přístup k SD kartě.

19.bře 2014 09:35

Vestavěný správce souborů přesunuje bez problémů.
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
 
Uživatelský avatar
Hennry
TeleFórák+
Příspěvky: 1029
Registrován: 25.zář 2012 19:50
Mobil: Samsung Galaxy S7/S7 EDGE
Bydliště: Liberec - okolí
Kontaktovat uživatele:

19.bře 2014 11:42

Vse vestavene funguje ale externi apka na foceni, nahravac jizdy, nic ciziho nesmi ukladat na pametovku... Takze tim padem uplne omezeni. Proste z nas delaj blbce a mi jim este tleskame... Teda vetsina aspon...
Galaxy S7E blue
 
Miloslav Vytasil
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 18.kvě 2013 11:31
Mobil: Samsung Galaxy S2, S4

19.bře 2014 12:19

To není vůbec špatný nápad. Ještě, že jsem si ponechal záložní SG S2. Tam mi vše šlape na kartě jak má k maximální spokojenosti. Nejvíc mne štve, že před každou aktualizací Samsung vyzdvihuje hlavně klady, ale o záporech není zmínka. Kdyby před aktualizací férově zmínili, že aplikace třetích stran nebudou moci ukládat na externí SD, tak většina uživatelů od aktualizace ustoupí. Takto toto negativum většina z nás zjistí, až když si aktualizaci nainstaluje, což je již pozdě, neboť je to nevratný krok. Většina uživatelů nemá čas před provedením každé aktualizace pročítat různá fóra a zjišťovat co a jak. Dle mého názoru by každá aktualizace měla být pro uživatele přínosem a ne přinášet další komplikace a hlavně návrat zpět "do pralesa". Právě z důvodů možnosti ukládání na externí kartu jsem dosud zůstal věrný SAMSUNGU a nepřešel ke konkurenci (např. jablečné)!!!
 
Uživatelský avatar
ACEMajky
Profík
Příspěvky: 159
Registrován: 18.říj 2012 07:27
Mobil: Samsung Galaxy Note3

19.bře 2014 14:10

Si nedovedu predstavit, ze zajedu s autem do servisu a oni mi vymontuji zadni sedacky s tim, ze auto bude mit nizsi spotrebu a vyssi zrychleni - nenavratne... To bych udelal vedeni google a samsungu...

Proc se neda vratit na 4.3ku, prece kdyz se prehraje romka, tak si tam muzu nahrat jakoukoli verzi ne? Ted je jen otazka, jak je to s pocitadlem flashnuti
ACEMajky
 
Uživatelský avatar
Hennry
TeleFórák+
Příspěvky: 1029
Registrován: 25.zář 2012 19:50
Mobil: Samsung Galaxy S7/S7 EDGE
Bydliště: Liberec - okolí
Kontaktovat uživatele:

19.bře 2014 15:00

Nejde to, knox nedovoli flash asi... I kdyz by asi sla dat jina romka... Ale je to nenavratna ztrata zatuky a hrozi podelani celyho mobilu...

Zlaty casy kdy sem fleshoval jak o zivot...
Galaxy S7E blue
 
Uživatelský avatar
ACEMajky
Profík
Příspěvky: 159
Registrován: 18.říj 2012 07:27
Mobil: Samsung Galaxy Note3

19.bře 2014 15:12

No tak to mi ho teda vyndej, KNOX jeden.....
ACEMajky
 
Uživatelský avatar
ACEMajky
Profík
Příspěvky: 159
Registrován: 18.říj 2012 07:27
Mobil: Samsung Galaxy Note3

19.bře 2014 15:14

Odpoved SANSUNGU
Vážený pane Xxxxxxxx,

děkujeme Vám, že jste se obrátil na zákaznickou linku společnosti Samsung.

V tomto případě se jedná o vlastnost nové firmwarové verze operačního systému Android KitKat 4.4.2. Toto rozhodnutí bylo učiněno tvůrci tohoto operačního systému.
Společnost Google umožnuje měnit soubory (zápis / přejmenování / odstranění) pouze pomocí Moje soubory, která je předinstalována na Vašem zařízení.

Chcete-li upravit soubory, pomocí Moje soubory, je možné zvolit následující postup:

1. Ve složce Samsung Rozdělení aplikací, vyberte možnost Moje soubory.
2. Vyberte soubor, co chcete změnit.
3. Dotkněte se a podržte soubor, a pak vyberte tlačítko Menu.
4. Můžete vidět možnosti. (přesunout / kopírovat / přejmenovat / Zip)

Pro informace o případné možnosti vrácení Vašeho přístroje Galaxy Note III, je nutné kontaktovat přímo Vašeho prodejce se kterým máte uzavřenou kupní smlouvu.

Máte–li jakýkoliv další dotaz, neváhejte se na nás opět obrátit, případně využít služby naší bezplatné zákaznické infolinky 800 726 786.

S pozdravem,

Martin Kopejtko

Zákaznická infolinka Samsung
ACEMajky
 
Uživatelský avatar
Hennry
TeleFórák+
Příspěvky: 1029
Registrován: 25.zář 2012 19:50
Mobil: Samsung Galaxy S7/S7 EDGE
Bydliště: Liberec - okolí
Kontaktovat uživatele:

19.bře 2014 17:32

Co to je za odpoved? Zeptas se a oni ti zacnou vnucovat neco jejich zase... A ani to neresi ze aplikace tretich stran nemuzou ukladat na pametovku.
Galaxy S7E blue
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Autor
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

19.bře 2014 17:39

No to je diplomatická odpověď. :lol: A správnej diplomat tě dokáže poslat do prdele takovým stylem.........že se na tu cestu dokonce těšíš.
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]