Mobil fórum o všech mobilních telefonech

  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
 
Josef_kd
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 21.lis 2014 18:49

Re: Jak a co udělat (root a tak podobně)

23.lis 2014 21:30

Vůbec mi nefunguje trojhmat pro download mod. Od té doby, co jsem dělala root (už je to déle) jsem jej nepoužila. Tak nevím, jestli to nejde už delší dobu, nebo jestli to nebylo způsobeno nyní tím pokusem o flash CWM přes ROM manager. Nevěděl by někdo, co s tím? Placený ODIN pro mobil? Řešení zdarma bych uvítala. :-) Ale když nebude zbytí ... :-(
Asi OT, ale zkus trojhmat chvilku držet. Tak tři vteřiny. Dělal jsem root a taky pořád skákalo najetí. Tak jsem to chvilku přidržel a naskočilo to.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
sateza
Pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: 23.říj 2014 16:48

Re: Jak a co udělat (root a tak podobně)

21.pro 2014 13:54

Galaxy s4 se mi zacal sam restartovat, proto jsem ho flesnul origo romkou, ale kdyz chci najet do recovery modu, tak mi to nejde. Muze mi nekdo poradit?
I kdyz dam power-home-volume up, tak na displeji se v levem hornim rohu objevi malinkaty napisek recovery, ale ten pak zmizne a je jen cerny displej, kdyz to drzim i 15 vterin, tak se nic nedeje. Kdyz to pak pustim, tak nabehne normalne logo samsung a telefon se zapne. Co tedy udelat, abych se dostal do recovery?
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Jak a co udělat (root a tak podobně)

22.pro 2014 08:39

Pouštíš tlačítko POWER hned, jak se zobrazí první logo?
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
 
sateza
Pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: 23.říj 2014 16:48

Re: Jak a co udělat (root a tak podobně)

22.pro 2014 09:07

Ne, to je potřeba? S tím jsem se ještě nesetkal. Vždy to fungovalo tak, že jsem to držel všechno, dokud nenaběhlo recovery.
Nicméně jsem pak stále googlil a pak stáhl app Root Rashr - Flash Tool a přes ni se do recovery dostal.
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Jak a co udělat (root a tak podobně)

22.pro 2014 18:14

ano, je to potřeba a je to tak vždy. Pokud chceš do recovery, musíš tlačítko POWER vždy (a na všech Samsung telefonech) pustit hned, jak se ukáže první logo. Zbylá dvě tlačítka držíš dál (na některých telefonech to nutné není, na některých ano, ale rozhodně to není na škodu).
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
 
sateza
Pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: 23.říj 2014 16:48

Re: Jak a co udělat (root a tak podobně)

23.pro 2014 15:44

Můžu doporučit Echoe s portem S5, mam jí 2 dny a paráda, při zhasnutým displeji nic nežere oproti jiným. V 10:00 jsem odpojil od nabíječky a nyní mám ještě 63% A to ho celkem drtím na hovory a foták... Online stále každých 10 min. na zmeškané notifikace prográmkem 3g manager. Na wifi to je balada. Opravdu pěkná rom. Ještě musím vyzkoušet Echoe bez portu na S5, to musí být ještě lepší.
Ještě děkuji za doporučení této rom Renkovi... Díky také.

Obrázek
http://echoerom.com/roms/echoefull/s4/i9505/

instalace:

1. Root
2. Flash odinem Custom recovery(pda) - philz_touch_6.23.9-jflte.tar.md5 - jsem použil já.
https://goo.im/devs/philz_touch/CWM_Adv ... e.tar.md5/ Díky Don-Alex...
3. Full wipe, Flash romky z recovery
4. Full wipe
5. Reboot a náběh os...

Snad jsem na nic nezapoměl.

Ona je dobrá i verze Google edition s čistým droidem 4.4.4. Ale prostě mi tam chybí fičury od samsungu jako očičko, bezdotykové gesta atd...
Ze toto doporučení a pomoc s instalací děkuji Sitmirovi...

Zdavím, použil jsem tento návod, ale nyní mi na displeji mobilu svítí pouze logo a zcela vlevo nahoře pak červeným písmem nápis: Kernel in not seandroid enforcing
a hned pod ním je pak nápis žlutým písmem: Set waranty Bit: kernel

poradíte někdo co s tím? Díkes.
 
Uživatelský avatar
Hennry
TeleFórák+
Příspěvky: 1029
Registrován: 25.zář 2012 19:50
Mobil: Samsung Galaxy S7/S7 EDGE
Bydliště: Liberec - okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak a co udělat (root a tak podobně)

23.pro 2014 16:08

Ty napisy neres.Po instalaci romky musis udelat znovu factory reset a wipe cache... Nikoli ale cisteni pro instalaci nove rom! Jinak je doatupna uz nova verze Echoe ver.39.1 ale tam je spatne nastaveny launcher ze jsou widgety male a nedaji se zvetsit. Jinak jsou Eoche opravdu super romky ...
Galaxy S7E blue
 
sateza
Pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: 23.říj 2014 16:48

Re: Jak a co udělat (root a tak podobně)

26.pro 2014 09:35

4 Henry.. prosim te, jak bude cas, chci jeste zkusit tu echoe nahodit...jen bych mel dotaz...po flasnuti pises udelat factory a wipe cache a ne jiz factory pro cisteni pro novou rom. Tim mas namysli, ze po flesnuti udelat v recovery wipe cache, pak rozjet mobil, nastavit uvodni blbosti a pak dat v mobilu tovarni nastaveni? Dikes.
 
Uživatelský avatar
Hennry
TeleFórák+
Příspěvky: 1029
Registrován: 25.zář 2012 19:50
Mobil: Samsung Galaxy S7/S7 EDGE
Bydliště: Liberec - okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak a co udělat (root a tak podobně)

26.pro 2014 09:48

No... V recovery od Philz touch je pod polozkou Factory reset jeste kolonka Vycistit pro instalaci nove rom. Tak tu nepouzivat po instalaci zip rom. Kazdopadne jakmile instalujes Echoe tak po nabehnuti do systemu doporucuji jeste 2x tovarni nastaveni. A ty ficury na zacatku preskajej... Vypln az po druhym factory resetu...
Galaxy S7E blue
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
sateza
Pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: 23.říj 2014 16:48

Re: Jak a co udělat (root a tak podobně)

26.pro 2014 20:02

Ahoj. Tak jsem na echoe. Zatim v pohode. Jen by me jeste zajimalo...pouzivam uz dlouho widget pocasi in. Jenze kdyz ho umistim na plochu ve formatu 4x2, tak je ve formatu 5x3. Nevi nekdo proc tomu tak je? Zabira celou polovinu displeje na vysku a widgetem ti neni, takze z toho usuzuju, ze je to touhle romkou.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14