Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
karinlescenko
Nováček
Autor
Příspěvky: 1
Registrován: 21.zář 2013 12:44

Černý displej

21.zář 2013 22:05

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám Samsung Galaxy S4 vlastním ho přibližně měsíc. Vše fungovalo normálně až do dnešního dne, ráno jsem se probudila a mobil mi spadl z postele na měkký koberec. Nenapadlo by mě, že by se něco mohlo stát. Když jsem ho zvedla, displej nebyl vůbec rozbitý, jen v rožku mobilu malinká čárka. Problém je že LED didoda svítí, zvuk taky, dokonce i dotyk reaguje ale displej je pořád černý a nejde stím nic udělat, restartování, vytáhnutí baterie vše možné jsem zkoušela. Zašla jsem i do prodejny T-mobile tam mi řekli že je tam malá prasklina a záruka se už tím pádem nevztahuje a přímo u nich by to stálo kolem 10 000 ,-.
Nemá někdo s něčím podobným zkušenost?

Děkuji za vaše příspěvky.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
renek11
TeleFórák
Příspěvky: 231
Registrován: 28.zář 2012 09:30
Mobil: Galaxy Note 8 Black N950F

21.zář 2013 22:29

Samsung Galaxy Note 4 Black N910C
 
vit.tran17
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 15.čer 2016 21:50

Re: Černý displej

15.čer 2016 21:51

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám Samsung Galaxy S4 vlastním ho přibližně měsíc. Vše fungovalo normálně až do dnešního dne, ráno jsem se probudila a mobil mi spadl z postele na měkký koberec. Nenapadlo by mě, že by se něco mohlo stát. Když jsem ho zvedla, displej nebyl vůbec rozbitý, jen v rožku mobilu malinká čárka. Problém je že LED didoda svítí, zvuk taky, dokonce i dotyk reaguje ale displej je pořád černý a nejde stím nic udělat, restartování, vytáhnutí baterie vše možné jsem zkoušela. Zašla jsem i do prodejny T-mobile tam mi řekli že je tam malá prasklina a záruka se už tím pádem nevztahuje a přímo u nich by to stálo kolem 10 000 ,-.
Nemá někdo s něčím podobným zkušenost?

Děkuji za vaše příspěvky.
Nedávno jsem upustil svůj telefon na podlahu(cca půl metru asi?). Nebyly tam žádné trhliny nebo jakékoliv známky poškození, ale displej telefonu byl celý černý, i když jsem mohl cítit všechny vibrace a tu znělku Samsungu.Myslel jsem si že jsem namydlenej... Vytáhl jsem tedy baterii a dal jsem ji zpět, ale nefungovalo to. V noci jsem ze zlosti mačkal svůj telefon opravdu tvrdě pod kamerou(kryt a baterka musí být vyndaná).Držte to tak asi minutu a poté tam dejte zpátky baterku a kryt.Zapněte telefon a věřte tomu nebo ne,ale fungovalo to.Úplně jsem žasl radostí,že nemusím chodit do nějaké opravny a utrácet majlant.No a nyní to funguje.Zřejmě nějaký kabýlek se po pádu uvolnil a tím mačkaním jsem ho opět připevnil,fakt nwm.PS:Ne není to vtip...
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
renek11
TeleFórák
Příspěvky: 231
Registrován: 28.zář 2012 09:30
Mobil: Galaxy Note 8 Black N950F

Re: Černý displej

16.čer 2016 12:14

vit.tran17
Vtip je to, že reaguješ na dotaz, který tu byl vznesen před třema rokama.
:D
Samsung Galaxy Note 4 Black N910C