Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Kohy

ZTE Engage a jeho parametry

12.říj 2012 10:16

Čínská společnost podnikající v oboru komunikačních technologií již od roku 1985 si pro nás připravila smartphone, který je založený na předposledním operačním systému od Googlu /Android 4.0 Ice Cream Sandwich/. Je jím zajímavě vystupující model ZTE Engage.

Za 250 dolarů /4890 CZK/ obdržíte telefon, který svou specifikací rozhodně neurazí, čekejme 4 palcový multidotykový displej s rozlišením 480 x 800 bodů či křemíkovou výpočetní jednotku Qualcomm MSM8655T Scorpion na taktu 1.4 GHz. Na zadní straně smartphonu se pyšní 8 megapixelový fotoaparát s LED přisvětlovací diodou a přední strana vlastní VGA kamerku pro videohovory.

Jako další plus se jeví rozšiřující slot pro paměťové karty microSD, podpora Muve Music /4 GB MUVE Music SD karta v balení/, WiFi či přenos souborů pomocí technologie Bluetooth. Pokud jde o celkovou výdrž telefonu, opět čekejte zklamání. Dva dny náročnějšího používání vás donutí píchnout tento chytrý telefon opět na nabíječku. Baterie totiž vlastní kapacitu jen 1900 mAh, což je pro tyto velké a náročné mobily opravdu málo.

Máte-li zájem o telefon do 4000 korun, mohl bych doporučit Huawei Ascend G300, s kterým jsem maximálně spokojen a myslím si, že za tyto peníze lepší 4 palcový mobil neseženete. Navíc před nedávnem obdržel OS Android 4.0.3 ICS.

Zdroj Freebit.cz:
http://freebit.cz/smartphone-zte-engage-prinasi-levnou-mobilitu-z-dalne-ciny/
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam