Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Lucineckaaa
Nováček
Autor
Příspěvky: 1
Registrován: 28.říj 2016 07:14

Nenabíjí se SAMSUNG GALAXY A3 2016

28.říj 2016 07:21

Dobrý den. Včera se mi stala taková nepříjemná věc. Byla jsem na mobilu a najednou se vybíjel a ani přes to, že jsem ho měla na nabíječce, telefon se vypnul. Tak jsem ho zkusila zapnout, ale nic černá obrazovka. Chvíle mi se mi tam ukáže 0%, ale pak se vždy vypne a nejde zapnout. Nevíte co s tím? 
Předem děkuji za odpovědi. :-) 
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
verny94
Pokročilý
Příspěvky: 68
Registrován: 08.říj 2014 22:02
Mobil: LG G3 32 GB - černá
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nenabíjí se SAMSUNG GALAXY A3 2016

28.říj 2016 23:19

Zkusila si i jinou nabíječku?
Oprava IMEI, odstranění lockscreenu, unbrick, unlock, flash FW, drobné HW opravy...
 
martakol
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 02.led 2017 17:01

Re: Nenabíjí se SAMSUNG GALAXY A3 2016

02.led 2017 17:04

Tak me se stalo uplne to same
Uz jste na to prisla? Tel mam 2 mesice.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
jipo
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 07.dub 2017 11:34

Re: Nenabíjí se SAMSUNG GALAXY A3 2016

07.dub 2017 11:44

Už se mi to stalo 2x. Stalo se to po aktualizaci na 6.0.1. V záručním servise, kam telefon z O2 doručili za 6 dnů mi odpověděli, že telefon je OK a dali mi jej do továrního nastavení. Letos jsem dceři koupil stejný telefon a po týdnu se ji stalo úplně to samé. Jelikož byla sobota, tak jsem ji domluvil rychloopravu v servise na úterý. V pondělí telefon normálně nabila a opět funguje. Předevčírem se mi to stalo opět, tak jsem volal do záručního servisu a domluvili jsme se na dnešní schůzce. Dnes ráno jsem telefon ze srandy dal na nabíječku a on se normálně nabil. Když jsem volal na SAMSUNG.cz, tak tam mi řekl, že oni nic o nějaké chybě neví a že jsem jediný komu se to stalo i když jsem jim řekl, to co jsem už napsal + že na netu se lidé potýkají se stejným problémem. Rada je asi jediná. Počkat cca 24 - 30 hodin a opět nabít. Pak čekat na novou verzi androidu a snad se to vyřeší. Samsung s tím nic nedělá.