Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
sluneckom
Nováček
Autor
Příspěvky: 2
Registrován: 13.pro 2012 10:37

vyzvánění a ostatní

13.úno 2013 16:16

Ahoj,
tak jsem si ji konečně pořídil, aktivně používám 4 dny.
Synchronizace kontaktů přes Sky Drive naprosto v pohodě, import kontaktů a kalendáře z Gmailu taky bez potíží. Vzhledem k tomu, že mám poprvé dotykáč, tak se trochu peru s ovládáním, hlavně psaní sms, zamykání a odemykání displaye apod. Foťák jsem ještě neměl moc možností vyzkoušet, ale věřím, že to bude pecka, už je tu nainstalovaná Portico.
Co mě ale štve:
1) že nemůžu napevno nastavit hlasitost vyzvánění. Toto se provádí pouze tlačítky na boku telefonu a funguje to tak, že když třeba večer poslouchám hudbu, mám to hodně zeslabené, tak v případě, že to pak ručně nezměním, tak posléze neuslyším příchozí hovor, protože si to prostě pamatuje tu poslední nastavenou úroveň hlasitosti - je to propojené :( . Neexistuje na to nějaká aplikace???
2) dost dobře nechápu, proč si nemůžu přejmenovat bluetooth zařízení, na která se připojuji, ani si nemůžu svůj telefon nazvat, jak chci, defaultně je to Windows Phone.
3) aplikace, které mám otevřené tak musím sporadicky zavírat pouze funkčním tlačítkem "šipka zpět", když je toho hodně, tak musím kliknout třeba desetkrát! A například v případě prohlížeče to moc nefunguje. Na to nejspíš, jak jsem hledal, existují aplikace "app killer", ale proč to nefunguje třeba tak, jako při zobrazení více záložek v prohlížeči? Je tam prostě křížek, kterým záložku jednoduše zavřu!
4) Když přijde SMS, tak telefon nezavibruje, ale třeba jsem jenom špatně hledal..

No, jestli máte někdo podobné zkušenosti, ozvěte se :D
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam