Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Katška
Nováček
Autor
Příspěvky: 2
Registrován: 03.kvě 2014 15:55

Problém s občas nefunkčním sluchátkem

03.kvě 2014 16:02

Dobrý den, měla jsem Lumii 920, po velkým pádu mi praskl displej, telefon normálně fungoval, ale potom jsem si všimla, že mi nejdou přehrávat ani pořizovat videa (tento soubor nelze přehrát) a taky přestalo být funkční sluchátko. Myslela jsem, že to bylo způsobeno pádem. Poté jsem si pořídila Lumii 925 a tento problém mám i teď na uplně novým telefonu. Přišla jsem na to, že po vypnutí a zapnutí zase vše funguje jak má. Neví si s tímto prosím někdo rady, v čem je chyba? Děkuji za odpovědi
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

03.kvě 2014 18:56

Používáš stejná sluchátka? Nebo problém přetrvává i u nových sluchátek?
 
Katška
Nováček
Autor
Příspěvky: 2
Registrován: 03.kvě 2014 15:55

03.kvě 2014 19:07

Mám na mysli to zabudovaný sluchátko, ze kterýho slyším, když s někým telefonuju nebo jak to popsat :D když mi někdo volá, zvednu telefon a na druhé straně nic neslyším, tak musím vypnout a zapnout telefon, abych mohla zavolat znova. Takže sluchátko rozbitý určitě není. Je to hodně otravný, když telefon nefunguje, jak má a je divný, že mi to dělala i lumie 920 a teď i 925. Ptala jsem se na to už několika lidí a nikdo si s tím neví rady. Přemýšlím, jestli to není rukama, ale sama nevím, co dělám špatně :D
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam