Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Tom

Představení iPhonu 5

11.zář 2012 11:07

Tak zítra se v Kalifornii představí nový iPhone 5. Hrozně jsem zvědav na design ale i jeho parametry. Co teprve to, jak se vylepší Siri a jestli bude umět nové klepy. Taky se těšíte ? Občas na netu vidim názory tipu : "vykuchaj samsung galaxy s3 a daj to do hezčí krabičky" .. to si ale nemyslim, protože iPhone byl vždycky první. Apple si jede svoji dráhu a ostatní se snaži napodobovat.
Ceremoniál se bude konat v San Franciscu v budově jménem Yerba Buena Center
Yerba_Buena_Apple_Event_Banner.jpg
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení iPhonu 5

11.zář 2012 14:49

Apple je podle mě nabubřelej moloch kterej vidí jak mu konkurence dává na prdel a je ochoten udělat cokoliv pro její zničení. Což takhle patent na ovládání founu prstem?, Můžeme ještě nosem a nebo taky ..... ale to by na veřejnosti nešlo. Pro mně ať jde celej Apple někam, na ty jeho hranaté skřety nejsem ani trošku zvědavej.
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
 
Uživatelský avatar
purmenskyv
Moderátor
Příspěvky: 887
Registrován: 12.srp 2012 12:13
Mobil: Samsung Galaxy S22 Ultra
Bydliště: Kopřivnice

Re: Představení iPhonu 5

11.zář 2012 19:57

Apple byl vždy první??? Ty mluvíš z hladu asi.
Samsung Galaxy S22 Ultra
 
Tom

Re: Představení iPhonu 5

11.zář 2012 20:15

No tak třeba podoba dnešních telefonů - Apple.
Dotykový telefon - zase Apple
Kvalitní použitelný hlasový výstup - Siri = Apple

Nevím, jestli mluvím z hladu, ale prostě v tomto Apple udělal ten veliký krok a ostatní se chytli.
A nejsem zastánce této firmy, mám Samsung Galaxy S2 a do Applu bych nešel, protože mi je proti srsti.
Bavím se ale o novém iPhonu a přirozeně jsem jen zvědav :)
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení iPhonu 5

11.zář 2012 20:25

Od předvedení nového iPhone 5 očekávám jedinou věc. Že ihned po uvedení specifikací se na Apple vrhnou právníci Samsungu a HTC a roznesou ho na kopytech za porušení autorských práv. Aby si Apple užil co sám dělá jinejm. Apple si proti sobě úspěšně poštval spoustu lidí a dokonce i svých bývalých fanoušků a dojede na to.
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
 
Tom

Re: Představení iPhonu 5

11.zář 2012 20:27

Proč ne :) Jsem zvědav, v čem bude Apple napodobovat konkurenci. Máš něco konkrétního na mysli?
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení iPhonu 5

11.zář 2012 20:41

Společnost HTC se nechala slyšet, že americká společnost porušuje dva patenty týkající se 4G technologie. Tyto patenty získal tchajwanský výrobce v roce 2011 za částku 75 miliónů dolarů, a tak se mu nelíbí, že Apple tuto technologii používá. Bližší informace o patentech nejsou zatím známy, podle všeho porušuje tyto patenty nový iPad a vyjde-li nový iPhone s 4G konektivitou (což se předpokládá), pak i on bude na seznamu zařízení, na které se HTC zaměří.

Neutuchujací boj pokračuje i přes nedávnou porážku Samsungu, kdy jej Apple připravil o 1,05 miliardy dolarů. V tomto případě bude "Sammy" žalovat společnost s jablkem v logu, pokud bude iPhone 5 obohacen o podporu LTE (long-term evolution) sítí, na které jihokorejská korporace vlastní řadu patentů. Sám Apple přitom před nedávnem uvedl, že v Jižní Koreji plánuje uvést nový iPhone s podporou 4G LTE sítí.

A tenhle článek už mluví sám za sebe: Apple jde žalovat Polský potravinový řetězec kvůli logu, co na to říct ? : http://blog.gsmarena.com/apple-accuses- ... -to-court/
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
 
Uživatelský avatar
purmenskyv
Moderátor
Příspěvky: 887
Registrován: 12.srp 2012 12:13
Mobil: Samsung Galaxy S22 Ultra
Bydliště: Kopřivnice

Re: Představení iPhonu 5

11.zář 2012 20:53

Tome, můj telefon opravdu není podobný Applu protože kdyby aspoň trochu byl tak bych šel do Nokie. Já mám rád velký dotykový displej což se Aplle zařekl, že zůstane u malých a najednou nové jablko má mít větší displej. Podle mě sám neví co chce
Samsung Galaxy S22 Ultra
 
Tom

Re: Představení iPhonu 5

11.zář 2012 20:59

Tyjo tak to je dobře. Ta porážka Samsungu mě nehorázně naštvala, protože tohle se nedělá. Sice možná měl Apple štěstí na rozmach dotykáčů, to ale neznamená, že každá placka podléhá patentům. V tomhle jim přeju, aby se jim to vrátilo.

A reakce na :
Tome, můj telefon opravdu není podobný Applu ..
Tak Samsunga Galaxy S3 taky že vyráběli s tím, aby byl jeho vzhled neprůstřelný. A osobně se mi líbí víc než design Applu.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
egee
Moderátor
Příspěvky: 1370
Registrován: 29.črc 2012 11:14
Mobil: MI Note 10 pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení iPhonu 5

12.zář 2012 16:57

Motorola TX770, Dancall HP2711, Nokia 5110, Bosch 608, Siemens s6,Siemens s10, Siemens s10 active,Nokia 3210,Nokia 6210, Nokia 6230, Nokia N82,Nokia N70,Nokia N97, Nokia N8,Samsung S3, Samsung Galaxy S4 i9505 černý, Tab S 10.5 LTE Titanium Bronze (SM-T805)+LG3 32GB,Samsung s6 edge plus 64 GB, chytré hodinky Samsung Gear S3 Frontier, Xiaomi Mi Max 2 64 GB,Redmi note 8 pro, Mi Note 10 pro