Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Jana M
Nováček
Autor
Příspěvky: 2
Registrován: 12.čer 2017 16:40

Aplikace přestávají pracovat

12.čer 2017 16:59

Zdravím,
chtěla bych zažádat o radu, už asi tři-čtyři dny mi totiž obyčejné aplikace na mobilu nejdou. Vlastním Huawei Ascend y600.
Aplikace, jako je "hudba", "galerie", "nastavení" a další ty, které už jsou v telefonu od začátku, mi občas nejdou spustit. Objeví se tabulka "...přestal pracovat". Takhle to mám třeba nějakou dobu, restart a nic podobného nepomáhá. Chvíli to zas funguje, avšak po nějaké době to začne znovu.
Poslední dny jsem nestahovala vůbec nic (kromě antiviru pro nalezení chyby, ovšem žádný problém se nenalezl) a ani dříve jsem nestahovala viry. Ještě pár dní zpět aplikace fungovaly normálně, nikdy dříve se to nestalo.
Budu ráda za případnou odpověď. :)
Snad jsem se vyjádřila dobře.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace přestávají pracovat

12.čer 2017 22:05

Ahoj, máš dostatek místa na kartě a v paměti telefonu? Pokud to šlo ještě nedávno v pohodě, muselo se s telefonem něco stát - byť nevědomky. Klasické řešení, které většinou pomůže : tovární nastavení. Pozor ale na to, že díky tomu přijdeš o všechna data uložená v telefonu.
 
Jana M
Nováček
Autor
Příspěvky: 2
Registrován: 12.čer 2017 16:40

Re: Aplikace přestávají pracovat

12.čer 2017 23:53

Dostatek místa mám, ne nejvíc, ale dostačující. No, nevím, zda-li chci riskovat ztrátu dat, mám v mobilu dost fotek a tak. Ale vyjmula jsem z mobilu sim kartu a hle, zatím mi to žádnou chybu neukazuje, toť záhada. Snad se to jen nevrátí. Pokud ano, budu se držet tvé rady, jinak děkuju moc za odpověď. :)
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace přestávají pracovat

13.čer 2017 13:51

To jsem rád, že se problém na chviličku vytratil. Nenapadlo by mne, že by to mohlo být SIM kartou. Možná tam byl špatný kontakt a telefon potom celkově haproval. Pokud se to vrátí, rozhodně dej vědět.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Aplikace přestávají pracovat

16.čer 2017 22:16

Pozor taky na ty "antiviry". Na Androidu nemají žádný význam a naopak často způsobí víc škody, než užitku.
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ