Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
David1982
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 15.pro 2012 22:34

15.pro 2012 22:48

Tak Note 2 mám týden. Před tím jsem měl HTC One X a byl jsem až na výdrž plně spokojen. Po Note 2 jsem pokukoval delší dobu. Jakmile vyšla aktualizace na 4.1. pro One x, která výdrž moc nezvedla, tak rozhodnutí jít do noteho bylo jasné. První dojem byl, že je to pádlo, ale každým dnem se mi nějak zmenšoval a nyní po týdnu nemám problém jej jednou rukou ovládat, tedy alespoň základ a to hovory a sms. Nyní, když vemu do ruky One x, tak se mi zdá nějaký malý, jako hračka pro děti :D . Zatím jsem na notem nenašel nic, co by mi vadilo, pouze jsem udělal root, abych si prohodil paměti, tedy aby SD karta byla hlavní, jelikož do té 10 GB se toho moc nevešlo. Nainstaloval jsem pouze pár her a paměť byla plná. Zatím se ještě učím, ale přístroj jako takový mne nadchl. Výdrž je suprová, u One x jsem se na školení musel držet, bo po třech hodinách na mobilních datech byl prázdný. U noteho, se výdrž točí na automatický jas kolem 5 hodin zapnutého displeje. Nabíjel jsem pouze 3x a čas displeje se vždy o pár desítek minut zvedl. Pokud máte nějaké dotazy, tak pište.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam