Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Mladý ječmen - lék a pomocník

27.říj 2012 16:38

Nedávno jsem se rozhodl, že si zkusím pročistit své tělo úpravou jídelníčku. Inspirovalo mne k tomu pár lidí z okolí, kteří už očistou těla prošli a mají perfektní výsledky. Správnou stravou lze vyléčit mnoho nemocí, mezi které patří třeba i rakovina, leukemie a další. To se mě naštěstí netýká, ale i tak jsem nad očistou těla dlouho přemýšlel, protože si myslím, že to je dobré i pro zdravého člověka.

Existuje určitě mnoho způsobů, kterými lze z těla dostat usazené špatné látky, já jsem si vybral konzumaci mladého ječmene spolu s Chlorellou.

Mladý ječmen
Mladý ječmen je zelený prášek určený ke konzumaci s vodou. Vyrábí se vysušením a rozemletím mladých výhonků ječmene tak, aby se zachovaly všechny blahodárné látky. Co všechno mladý ječmen dokáže?
  • obsahuje mnoho antioxidantů, a díky nim zpomaluje stárnutí buněk a snižuje riziko rakovinového bujení
  • sytí a čistí tělo
  • detoxikuje organismus
  • podporuje trávení
  • posiluje imunitu
  • pozitivně působí na naši krev a podporuje její tvorbu
  • lečí kožní onemocnění
  • odstraňuje tělesné pachy
Chlorella
Japonská sladkovodní řasa Chlorella je nejbohatším přírodním zdrojem chlorofylu, který má významné detoxikační vlastnosti. Chlorella pomáhá z těla dostávat těžké kovy, toxiny a další jedovaté látky. Čistí krev, podporuje léčení ran a působí jako přírodní deodorant. Kromě dalších blahodárných vlastností zvyšuje vitalitu a zpomaluje stárnutí organismu. Dá se sehnat ve formě tablet i prášku.

Jak jsem začal
Začátek pro mě nebyl ničím těžký. Každé ráno a večer jsem si míchal polévkovou lžíci mladého ječmene s vodou a potom bral 5 tabletek chlorelly. Musím se přiznat, že mi mladý ječmen zezačátku vůbec nechutnal, po 3 dnech jsem si ale zvykl a dnes jsem se přistihl při tom, jak mi ta chuť už vůbec nevadí. Dále jsem začal jíst mnohem více ovoce a zeleniny než dříve a snažím se jíst zdravě.

Moje poznatky po týdenní očistě
Nejprve bych rád upozornil, že jsem nikdy těmto věcem nevěřil a ani ve snu by mne nenapadlo, že něco takového podstoupím a bude to fungovat. Nikdy jsem se nezajímal o zdravou stavu a čistění těla a tento článek píši díky tomu, že jsem nadšený z toho, jak to vše opravdu funguje.

Už po pár dnech se cítím jinak. Ráno nejsem unavený, lépe se mi spí, mám mnohem více energie a nemám chuť se přecpávat. Nikdy jsem se nevážil, ale cítím, že mi jde tělesný tuk dolů. Ráno jsem často nesnídal a šel jsem rovnou do školy. Teď se snažím snídat, ale i když to nestihnu, hrníček mladého ječmene mě zasytí a pak mi stačí třeba i jeden krajíc chleba.

V konzumaci mladého ječmene a chrolelly budu rozhodně pokračovat dále, chci vidět další výsledky.

Pokud Vás zdravá strava a očista těla zajímá, rozhodně navštivte web Věry Ovečkové, která je opravdovou odbornicí v oboru.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Janla

Re: Mladý ječmen - lék a pomocník

27.říj 2012 17:08

Dobrý den, celkem mě tenhle článek zaujal, kór na webu o telefonech. Máte k tomu užívání nějaký důvod? Kolik to stojí?
PS : děkuji za fórum, našla jsem tu problém s tou ikonkou u Samsungu Galaxy S3 ;)
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mladý ječmen - lék a pomocník

27.říj 2012 17:20

Dobrý den. K užívání nemám žádný konkrétní důvod, prostě mě jen zajímalo, jestli to opravdu funguje. Můj strejda se očistou těla také zabývá a je do toho strašně zapálený. Můj spolubydlící si díky této stravě zvýšil svoji výkonnost ve sportu a cítí se mnohem lépe. Nikdy jsem pro své zdraví stravou nic neudělal, tak jsem to chtěl vyzkoušet. Ceník máte tady : Zelené potraviny .... Pokud váháte, rozhodně Vám to mohu nezávisle doporučit.
 
Dana

Re: Mladý ječmen - lék a pomocník

29.říj 2012 21:50

Zajímavé téma na teleforum :D ale užívám také a spokojenost. Hodně mi to posílilo imunitu.
 
james bond

Re: Mladý ječmen - lék a pomocník

04.lis 2012 12:59

leukémie = rakovina ;)
 
Uživatelský avatar
kukučka21
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 21.říj 2016 13:43

Re: Mladý ječmen - lék a pomocník

24.říj 2016 12:45

Děkuji za zajímavý článek, určitě to vyzkouším, očistu těla potřebuji jako sůl.
 
Uživatelský avatar
frodogirl
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 24.říj 2016 12:50

Re: Mladý ječmen - lék a pomocník

24.říj 2016 12:57

Takovéhle téma bych teda něčekala na teleforum :D ale přínosné, zajímalo by mě, jak dlouho jste mladý ječmen užíval? Jaké byly konečné výsledky (myslím tím úbytky na váze)?  já zkoušela pouze očistu v podobě neera detoxu a taky doporučuji.
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mladý ječmen - lék a pomocník

24.říj 2016 13:05

Užíval jsem ho tuším 3 měsíce, úbytek na váze jsem nezaznamenal, spíš jsem se jakoby zpevnil - místo tuku více svalová hmota (cvičil jsem)... Ale měl jsem více energie a vstávalo mi to doslova samo. Ono stačí zdravě jíst, omezit maso a bílé pečivo a člověk se hned cítí... Omezit maso neznamená být striktní vegetarián, ale spíše nejíst maso každý den, jako to většina lidí dnes má.
 
Uživatelský avatar
frodogirl
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 24.říj 2016 12:50

Re: Mladý ječmen - lék a pomocník

24.říj 2016 13:17

Děkuji za rychlou odpověď. Tři měsíce nejíst nic jiného je pro mě ale celkem šílená představa, ale měsíc bych to snad vydržet mohla :)
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mladý ječmen - lék a pomocník

24.říj 2016 13:18

Špatně jsi mne pochopila, jedl jsem, jen navíc každé ráno a večer mladý ječmen :)